Historia geomar recykling

2003

Narodziny GEOMAR Recykling. Co zaczęło się jako lokalne przedsięwzięcie na rynku krakowskim, prędko zyskało ambitniejsze cele.

2004

Krok naprzód. Złożenie wniosku o wydanie pozwoleń do rozszerzenia działalności w zakresie gospodarowania odpadami. Z chwilą uzyskania decyzji, rozpoczęliśmy ekspansję na rynek krajowy, stawiając pierwsze kroki ku byciu znaczącym podmiotem w branży.

2005

Granice nie są nam obce. Dzięki rozwijającej się sieci partnerów i potencjału logistycznego, oferujemy usługi odbioru odpadów w całej Polsce.

2008

Innowacja w centrum uwagi. Uruchomienie zakładu przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w odpowiedzi na Ustawę z lipca 2005. Odpady są teraz przetwarzane lokalnie, co zwiększa naszą efektywność i atrakcyjność oferty.

2012

Nowy kierunek ekspansji. Nawiązanie współpracy z recyklerami i hutami w Europie zachodniej pozwoliło nam na poszerzenie oferty i oferowanie jeszcze szerszych usług recyklingu.

2015

Podnosimy standardy. Zawarcie kontraktów z hutami metali szlachetnych w Europie zachodniej na dostawy wsadów z przerobu odpadów elektronicznych. Dzięki temu jeszcze bardziej zwiększyliśmy zakres naszych usług.

2018

Globalne partnerstwa. Zawarcie kontraktu z jedną z największych hut metali szlachetnych na świecie zlokalizowaną w Japonii, co umozliwia nam zaoferowanie najwyzszej jakości usług oraz konkurencyjnych wycen złomu elektronicznego.

2022

Uruchomienie zakładu w Bodzanowie pod Krakowem. Dziś nasza ponad dwudziestoletnia tradycja oraz nieustające dążenie do doskonałości przekładają się na silną pozycję na rynku.

Nasze osiągnięcia w liczbach:

Ponad 3 tysiące zadowolonych klientów. Tysiące ton zagospodarowanych odpadów przemysłowych. Dziesiątki tysięcy ton przetworzonego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W GEOMAR Recykling priorytetem jest nie tylko jakość usług, ale także pewność, że odpady naszych klientów są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zachęcamy do zaufania naszemu doświadczeniu, razem mozemy dbać o naszą planetę.

Nasza historia