Kontakt

+48 12 356 54 43

Napisz do nas
Zostaw numer my ODDZWONIMY

Języki

  • English
  • Polski
Geomar - recykling płytek elektronicznychW trosce o środowiskoGeomar - zarządzanie odpadami przemysłowymiGeomar - zbieramy baterieGeomar - odbieramy swietlowkiGeomar - odbieramy odczynnikiGeomar - skupujemy procesoryGeomar - sprzatamy elektrosmieci

Misja Firmy GEOMAR

Firma GEOMAR Recykling działa w branży ochrony środowiska i szeroko rozumianej ekologii.
Staramy się wykraczać poza standardowe cele biznesowe.W związku z działalnością jaką prowadzimy wierzymy, że jesteśmy społecznie odpowiedzialni za dbałość o otaczające nas środowisko naturalne. Staramy się, aby nasza działalnośc była ekologiczna nie tylko ze względu na branżę w jakiej działamy.

Na co dzień w  miarę dostępnych możliwości świadomie wybieramy produkty ekologiczne, używamy materiały biurowe z recyklingu, oszczędzamy surowce i energię.
Naszym celem poza aspektem biznesowym jest przekazanie naszej pasji klientom i społeczeństwu, tylko w ten sposób możemy mieć wpływ na jakość środowiska naturalnego w którym żyjemy.
Z chęcią uczymy i podpowiadamy jak żyć, aby redukowac ilość odpadów, a jeżeli już powstają to jak je zebrać i legalnie unieszkodliwić najlepszymi dostępnymi technologiami.

Certyfikat bezpiczenstwa Zielona inicjatywa gospodarcza Kupuj odpowiedzialnie